KRYEFAQJA » Tag Archives: fillimi i puneve te mbara

Tag Archives: fillimi i puneve te mbara

Basha në Elbasan: Dita e verës, fillimi i punëve të mbara dhe mbarimi i punëve të nisura!

Basha në Elbasan: Dita e verës, fillimi i punëve të mbara dhe mbarimi i punëve të nisura!

Kryetari i Partisë Demokratike në opozitë Lulzim Basha i shoqëruar nga bashkëshortja dhe përkrahës të tij, ishte në Elbasan për t’ju bashkuar festimeve në “Ditën e Verës”. Zoti Basha përkshkoi rrugën kryesore të qytetit duke u uruar qytetarët ndërsa e cilësoi Elbasanin si “zemrën e traditës së mrekullueshme të festës”. …

Më shumë