KRYEFAQJA » Tag Archives: Finalizohet me sukses operacioni “Arsenali” nga policia e Elbasanit

Tag Archives: Finalizohet me sukses operacioni “Arsenali” nga policia e Elbasanit

Finalizohet me sukses operacioni “Arsenali” nga policia e Elbasanit

Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Arsenali”, në kuadër të të cilit ka sekuestruar një kallashnikov, dhjetëra granata dhe mijëra fishekë. Për këtë ngjarje është arrestuar në flagrancë shtetasi Ismail Hyka, 50 vjeç, banues në fshatin Karakullak të Elbasanit. Arrestimi i Hykës u bë pasi gjatë …

Më shumë