KRYEFAQJA » Tag Archives: finalja e madhe e Ligës së Kampioneve

Tag Archives: finalja e madhe e Ligës së Kampioneve

Liga e Kampioneve,Real Madrid-Atletiko Madrid sfidojnë njëra-tjetrën sot në “San Siro”

Atletiko Madrid-Real Madrid është finalja e madhe e Ligës së Kampioneve. Sot në mbrëmje, në orën 20.45, Stadiumi San Siro në Milano do të jetë arena që do të presë spektaklin e derbit madrilen. Dy skuadrat kanë mbërritur që dje në Milano dhe kanë zhvilluar edhe seancat stërvitore. Gjithashtu edhe …

Më shumë