KRYEFAQJA » Tag Archives: firmës kontraktore

Tag Archives: firmës kontraktore

Korçë-Pogradec, proçedim firmës kontraktore për pastrimin e rrugës

rruget ne Korce

Shtabi i Emergjencave Civile në rajonin e Korçës është në gadishmëri të plotë për të përballuar situatën e ngricave dhe deborës. Në të gjithë qarkun vazhdojnë të jenë në terren 19 borëpastruese dhe 12 mjete ndihmëse së bashku me 70 specialistë të mirëmbajtjes dimërorë të cilët kujdesen gjatë gjithë ditës …

Më shumë