KRYEFAQJA » Tag Archives: firmoset marreveshja me FBI-ne

Tag Archives: firmoset marreveshja me FBI-ne

Qeveria miratoi dje projektligjin për të ratifikuar marrëveshjen me qeverinë amerikane për shkëmbimin e informacionit për çështjet e terrorizmit

Qeveria miratoi në mbledhjen e djeshme projektligjin për të ratifikuar marrëveshjen me qeverinë amerikane për shkëmbimin e informacionit për çështjet e terrorizmit. Qeveria shqiptare e ka kaluar këtë projektligj për shqyrtim dhe miratim në Parlament.Kjo marrëveshje u nënshkrua në Uashington nga ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe drejtori i FBI-së më …

Më shumë