KRYEFAQJA » Tag Archives: fitore e shumepritur

Tag Archives: fitore e shumepritur

Vendimi i KQZ, Basha: Fitore e shumëpritur, por beteja është e gjatë dhe e vështirë!

Vendimi i KQZ, Basha: Fitore e shumëpritur, por beteja është e gjatë dhe e vështirë!

Lideri i PD në opozitë Lulzim Basha e konsideroi një fitore të shumëpritur vendimin e KQZ për ndëprejen e mandatave për dy deputetë të parlamentit shqiptar dhe një kryetar bashkie. “Ndarja e politikës me krimin sapo ka filluar” shkruan zoti Basha në Fejsbuk. “Për të gjithë shqiptarët e ndershëm kjo …

Më shumë