KRYEFAQJA » Tag Archives: flamuri amerikan

Tag Archives: flamuri amerikan

Tragjedia në Orlando: Kulla Eifel visht me ngjyrat e flamurit amerikan

Kulla Eiffel do të mbajë sot në mbërmje gjyrat amerikane në homazh të viktimave të të shtënave në Orlando. “Bashkia e kryeqytetit francez do të ngrejë gjithashtu flamurin shumë ngjyrësh të komunitetit gei si dhe flamurin amerikan”, njoftoi kryebashkiakja Anne Hidalgo. Ajo i adresoi gjithashtu keqardhjet, solidaritetin dhe afeksionin e …

Më shumë