KRYEFAQJA » Tag Archives: flamurmbajtësja

Tag Archives: flamurmbajtësja

Luiza Gega, flamurmbajtësja në Olimpiadë

Luiza Gega do të jetë flamurmbajtësja e ekipit kombëtar në Lojërat Olimpike, Rio 2016. Flamurin kombëtar, rekordmenes shqiptare ia ka dorëzuar ministrja e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla. Në ceremoninë e organizuar me këtë rast, ministrja Nikolla, ka shprehur keqardhjen për kushtet në të cilat stërviten sportistët tanë olimpikë, ndërsa …

Më shumë