KRYEFAQJA » Tag Archives: Flamurtari-Besëlidhja

Tag Archives: Flamurtari-Besëlidhja

Sot Kupa e Shqipërisë

Sot Kupa e Shqipërisë

Sot luhen takimet e raundit çerekfinal të Kupës së Shqipërisë. Në orën 14.00 do të përballen Laçi-Skënderbeu dhe Vllaznia-Teuta, ndërsa në orën 17.00 luhen dy sfidat e tjera, Flamurtari-Besëlidhja dhe Tirana-Kukësi. Kupa e Shqipërisë është një trofe që të çon në takimet evropiane. Të gjitha skuadrat çerekfinaliste duan ta bëjnë …

Më shumë