KRYEFAQJA » Tag Archives: Flamurtarit nuk ekziston më

Tag Archives: Flamurtarit nuk ekziston më

“Shkrihet” Flamurtari, Presidenti i klubit vlonjat ka larguar futbollistët dhe trajnerin

Ekipi i futbollit të Flamurtarit është shkarkuar. Menjëherë pas humbjes së ndeshjes me Skënderbeun, presidenti i klubit Vlonjat, Sinan Idrizi ka vendosur ta shkrijë skuadrës, duke i larguar si futbollistët ashtu edhe trajnerin Zekeria Ramadani. Menjëherë në klubin vlonjat do të fillojë puna për riorganizimin e skuadrës, duke kërkuar futbollistë të …

Më shumë