KRYEFAQJA » Tag Archives: fleckenshtejn

Tag Archives: fleckenshtejn

Fleckenstein: Vendi i çdo force politike është në parlament! Për grevën nuk negocioj!

Fleckenstein: Vendi i çdo force politike është në parlament! Për grevën nuk negocioj!

Reporteri për Shqipërinë në PE Knut Fleckenstein ka deklaruar të martën në Tiranë se nuk do të negociojë lidhur me protestën që po zhvillon opozita e djathtë para selisë së qeverisë. “Protesta duket e qetë.Vendi i çdo force politike është në parlament.Do takoj Bashën dhe do diskutojmë, por nuk do …

Më shumë