KRYEFAQJA » Tag Archives: FNSH

Tag Archives: FNSH

Vazhdon gjuetia e Balilit

Policia: 5 milionë për kapjen e Balilit

Kërkimi i të shumëkërkuarit për trafik ndërkombëtar të drogës Klement Balili, është përqëndruar orë e fundit në zonën e Gjirokastrës. RENEA dhe FNSH kanë kryer kontrolle në disa banesa në qytetin e Gjirokastrës si dhe në fshatrat Asim Zeneli, Fushëbardhë dhe Golem. Kontrollet në këto banesa janë bërë pas dyshimeve …

Më shumë

Vrasje e shumfishtë në Elbasan

Vrasje e shumfishtë në Elbasan

Po merr përmasat e një masakre ngjarja e regjistruar mbrëmjen e të mërkurës në Elbasan. Persona ende të pa identifikuar, sipas dëshmitarëve të veshur me uniforma policie, kanë shtënë me breshëri ndaj një lokali në zonën periferike të Krastës. Bilanci i deritanishëm është tre të  vdekur dhe të paktën katër të plagosur. Forca …

Më shumë