KRYEFAQJA » Tag Archives: fondi kombetar i garancise

Tag Archives: fondi kombetar i garancise

Rama në Maliq: Rimëkëmbja e fshatit dhe bujqësisë është një nga prioritetet e qeverisë

Rama në Maliq: Rimëkëmbja e fshatit dhe bujqësisë është një nga prioritetet e qeverisë

Kryeministri Edi Rama vazhdon të këmbënguli se rimëkëmbja e fshatit dhe bujqësisë është një nga prioritetet e qeverisë së tij. Të martën ai ka vizituar zonën e Maliqit në Korçë, ku para fermerëve ka prezantuar projektet më të fundit. Zoti Rama tha se programi për ujitjen dhe kullimin, Fondi Kombëtar …

Më shumë