KRYEFAQJA » Tag Archives: foto-e-droges-ne-permet

Tag Archives: foto-e-droges-ne-permet

Pas sekuestrimit të 11.6 ton kanabis në Përmet, vazhdojnë hetimet

foto-e-droges-ne-permet, Pas sekuestrimit, të kanabis-it, në Përmet, vazhdojnë hetimet

Pas sekuestrimit të 11.6 ton kanabis, një prej sasive më të mëdha të sekuestruara ndonjëherë,  në një  prej magazinave të ish rezervave të shtetit në fshatin Pagri, në Përmet vazhdojnë hetimet intesive për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje dhe ndëshkimin ligjor të personave pergjegjës. Pas zbulimit të sasise prej …

Më shumë