KRYEFAQJA » Tag Archives: “Free time”

Tag Archives: “Free time”

Goditet një rrjet prostitucioni

Goditet një rrjet prostitucioni

Policia shqiptare njoftoi se ka goditur një rrjet prositucioni. Në ambjentet e një hoteli në Tiranë janë arrestuar 6 persona të cilët ofronin shërbime seksuale në grup me prostituta eskort, kundrejt pagesave nga 50 deri në 250 euro. Policia ka publikuar dhe pamjet e operacionit të koduar “Free Time”. Gjatë …

Më shumë