KRYEFAQJA » Tag Archives: frroku

Tag Archives: frroku

Llalla në Bruksel, në vemendje “Frroku”, “Balili”, madje edhe abuzimi me fondet e BE

Llalla në Bruksel, në vemendje "Frroku", "Balili", madje edhe abuzimi me fondet e BE

Lufta kundër trafikut të lëndëve narkotike dhe terrorizmit ishin temat kryesore të takimit të prokurorit të përgjithshëm shqiptar Adriatik Llalla me Frederic Van Leeuw, Prokuror Federal i Belgjikës, gjatë vizitës që zoti Llalla po zhvillon në Bruksel. Por në vemendje ishin edhe “Çështja Frroku”, “Çështja Balili”, korrupsioni në nivele të …

Më shumë