KRYEFAQJA » Tag Archives: fund

Tag Archives: fund

Jung letër Bashës: Fund bojkotit, bashkëpunoni për Reformën në Drejtësi, regjistrohuni në zgjedhje, hiqni dorë nga kushtet!

Zëvendëskryetari i grupit të CDU-CSU në Parlamentin gjerman, Franz Josef Jung, i cili është njëkohësisht edhe shefi i politikës së jashtme në CDU, si dhe ministër i Mbrojtjes së Gjermanisë i është drejtuar me një letër Kryetarit të Partisë Demokratike, ku i kërkon ndërprerjen e bojkotit parlamentar, pjesëmarrje në zgjedhjet …

Më shumë

Rama: Fund faturimi afrofe, sistemi energjitik, sipas standarteve të BE-së

Merr fund faturimi afrofe i energjisë elektrike. Kryeministri Edi Rama, siguroi se premtimi i qeverisë për heqjen e faturimit afrofe do të bëhet realitet në Qershor. Shqipëria ka hyrë në rrjetin europian të energjisë elektrike, vetëm pas 32 muaj reformash të thella të ndërmarra nga qeveria. Por për kryeministrin Rama, …

Më shumë