KRYEFAQJA » Tag Archives: fundi i fushates

Tag Archives: fundi i fushates

Kandidatët amerikanë për Shtëpinë e Bardhë në ditët e fundit të fushatës

Zgjedhjet në SHBA, kryeson Tramp

Ditën e fundit të fushatës para zgjedhjeve presidenciale, republikani Donald Trump dhe demokratja Hillary Clinton janë përqëndruar te shtetet e fundit ku kanë mbështetje të ulët, në përpjekje për të fituar votuesit e pavendosur. Kandidati republikan, Donald Trump, akuzoi Byronë Federale të Hetimeve (FBI) për pasaktësi, pasi kjo zyrë deklaroi …

Më shumë