KRYEFAQJA » Tag Archives: Futbollin shqiptar i femrave

Tag Archives: Futbollin shqiptar i femrave

VLLAZNIA FITON KUPËN E SHQIPËRISË NË FUTBOLL PËR FEMRA

Futbollin shqiptar i femrave ka dhënë të mërkurën trofeun e parë të këtij sezoni, duke kurorëzuar Vllazninë si fituese, për herë të 5-të të Kupës së Shqipërisë. Në finalen që u luajt në Stadiumin “Elbasan Arena” dhe u soll për sportdashësit drejtpërdrejt nga Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar, shkodranet kanë mposhtur …

Më shumë