KRYEFAQJA » Tag Archives: futja ne ambasada

Tag Archives: futja ne ambasada

Basha: 26 vite më parë shqiptarët thyen perden e hekurt të diktaturës

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një deklarate përkujtoi 26-vjetorin e futjes në ambasada të qytetarëve shqiptarë. Basha thekson se fatkeqësisht ende shqiptarët janë me sytë drejt emigrimit, duke nënvizuar si shkaqe varfërinë dhe pasigurinë. Për kryedemokratin, Qeveria aktuale është më e korruptuara e 25 viteve demokraci, që ju …

Më shumë