KRYEFAQJA » Tag Archives: Gadishulli i Krimesë përkujtoi sot me parada dhe festime 2 vjetorin e shkëputjes nga Ukraina dhe bashkimin me Rusinë

Tag Archives: Gadishulli i Krimesë përkujtoi sot me parada dhe festime 2 vjetorin e shkëputjes nga Ukraina dhe bashkimin me Rusinë