KRYEFAQJA » Tag Archives: gangsteri i vogel

Tag Archives: gangsteri i vogel

“Gangsteri i vogël” fut Shqipërinë rrjetin e distribucionit të filmit europian

"Gangsteri i vogël" fut Shqipërinë rrjetin e distribucionit të filmit europian

Një film hollandez për fëmijë e fut Shqipërinë në hartën e distribucionit të filmit europian. “Gangsteri i vogël” një film i cili rendit disa çmime ndërkombëtare dhe i kushtohet fenomenit të bulizmit do të shfaqet në kinematë shqiptare njëkohshëm me rrjetin e kinemave në Kroaci dhe Maqedoni. Drejtori i Tirana …

Më shumë