KRYEFAQJA » Tag Archives: Gjeorgji-Shqipëri

Tag Archives: Gjeorgji-Shqipëri

Eurobasket: Sot Gjeorgji-Shqipëri

Shqipëria nis sot aventurën në evropianin e basketbollit për meshkuj. Kuqezinjtë e koshit të drejtuar nga trajneri Qipriot Antonis Kostandinidis luajnë sot në orën 17.00 në Gjeorgji ndaj kombëtares vendase. Pasi kanë zhvilluar një fazë përgatitore në vend dhe dy turne miqësorë, basketbollistët nisin zyrtarisht sot ndeshjet eliminatore të kampionatit …

Më shumë