KRYEFAQJA » Tag Archives: gjergji

Tag Archives: gjergji

Donald Lu paralajmëron: Luftë të ashpër ndaj krimit të organizuar dhe korrupsionit

Ambasadori Lu optimist: "2017-ta do të jetë vit i shkëlqyer për Shqipërinë"

Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu ka paralajmëruar një luftë të ashpër ndaj krimit dhe korrupsionit në Shqipëri, pasi ka shprehur shqetësimin e tij për nivelin e lartë të përhapjes së tyre në vendi. Duke folur të mërkurën në “Konferencën për Luftën Kundër Krimit të Organizuar Ndërkombëtar”, zoti Lu e …

Më shumë