KRYEFAQJA » Tag Archives: gjermanise

Tag Archives: gjermanise

Nën-19-vjeçarët, sot përballë Gjermanisë, direkt në RTSH

u19nen-19-vjecaret

Ekipi kombëtar i Nën-19-vjeçarëve, që drejtohet nga trajnerët Arjan Bellai dhe Sulejman Demollari, është mundur në ndeshjen e parë, përballë Irlandës, duke u ndëshkuar nga një 11-metërsh i akorduar për miqtë në pjesën e parë. Ndërkohë, sot pasdite, duke nisur nga ora 14:00, Shqipëria e Nën-19-vjeçarëve do të përballet me …

Më shumë