KRYEFAQJA » Tag Archives: Gjirit të Lalzit

Tag Archives: Gjirit të Lalzit

Trafiku i drogës drejt Italisë, rikthehen skafet në brigjet e Durrësit

Një hetim i përbashkët i Prokurorisë për Krime të Rënda dhe Prokurorisë së Leçes dhe Guardia di Finanzia grupin e personave që trafikonin lëndë narkotike kanabis nga Shqipëria drejt Italisë. Transporti drejt brogjeve Italiane, bëhej me skafe, ndërsa pikënisja është zona e Gjirit të Lalzit. Deri në këtë fazë të …

Më shumë