KRYEFAQJA » Tag Archives: gjoklaj

Tag Archives: gjoklaj

PD: Rama mbron dhe inkurajon krimin

PD: Rama mbron dhe inkurajon krimin

Partia Demokratike më e madhja e opozitës së djathtë në Shqipëri, përmes drejtuesit te Departamentit te Rendit dhe Sigurisë Enkelejd Alibeaj, ish ministër i drejtësisë në qeverinë Berisha, akuzoi sërish të hënën qeverinë e kryeministrit socialist Edi Rama se po mbron dhe inkurajon krimin e në vend. “Me Edi Ramën, …

Më shumë