KRYEFAQJA » Tag Archives: gjuetia

Tag Archives: gjuetia

Vazhdon gjuetia e Balilit

Policia: 5 milionë për kapjen e Balilit

Kërkimi i të shumëkërkuarit për trafik ndërkombëtar të drogës Klement Balili, është përqëndruar orë e fundit në zonën e Gjirokastrës. RENEA dhe FNSH kanë kryer kontrolle në disa banesa në qytetin e Gjirokastrës si dhe në fshatrat Asim Zeneli, Fushëbardhë dhe Golem. Kontrollet në këto banesa janë bërë pas dyshimeve …

Më shumë