KRYEFAQJA » Tag Archives: gjykim

Tag Archives: gjykim

Prokuroria përfundon hetimet për kopshtin “Diren”, dërgon për gjykim Anjeza Shabanin

Drejtueja e kopështit “Diren”, Anjeza Shabani, do të përballet në gjykatë me akuzat e “Keqtrajtimit të të miturve” si dhe për “Fshehje të të ardhurave”. Prokuroria e Tiranës përfundoi hetimet dhe dërgoi për gjykim Shababin, e cila në një video të trasmetuar në media shfaqej duke rrahur fëmijën në kopshtin …

Më shumë