KRYEFAQJA » Tag Archives: gjysemfinalet

Tag Archives: gjysemfinalet

Gjysmëfinalet e Ligës së Europës: Vijareal-Liverpul 1-0 dhe Shaktar-Sevija 2-2

vijareal, liverpul, gjysemfinalet, liga e europes, 2016,

Takimet e para gjysmëfinale të Ligës së Evropës kanë dhuruar surpriza. Në El Madrigal Vijareal ka mundur 1-0 Liverpulin, sfidë kjo që është transmetuar drejtpëdrejt nga televizioni shqiptar. Eshtë dashur minuta e 92-të e takimit që Adrian Lopez të shënojë golin e fitores për skuadrën spanjolle, duke ngritur peshë stadiumin …

Më shumë