KRYEFAQJA » Tag Archives: Gledion Rehovica. erlad kapri

Tag Archives: Gledion Rehovica. erlad kapri

Dekriminalizimi, del lista e re

pDekriminalizimi, del lista e re

6 deputetë dhe 3 kryetarë bashkish, janë nën hetim nga porkuroria si subjekte të ligjit për Dekriminalizimin. Sipas informacionit të prokurorisë, në këtë listë janë deputetët Armando Prenga, Artan Gaçi, Mhill Fufi, Aqif Rakipi, Omer Mamo dhe Gledion Rehovica. Në listë janë edhe tre kryetarë bashkie  Eduard Kapri i Bashkisë …

Më shumë