KRYEFAQJA » Tag Archives: grabitja parave Rinas

Tag Archives: grabitja parave Rinas

PD paralajmëron fakte për implikimin e ministrit të brendshëm në vjedhjen e Rinasit

PD paralajmëron fakte për implikimin e ministrit të brendshëm në vjedhjen e Rinasit

Partia Demokratike e opozitës paralajmëroi se do të publikojë të hënën fakte sipas të cilave në vjedhjen e Rinasit më 30 qershor të këtij viti, janë implikuar njërëzit e ministrit të brendshëm Saimir Tahiri. “Partia Demokratike do të publikojë nesër fakte dhe të dhëna që vërtetojnë katërcipërisht bashkëpunimin e njerezve …

Më shumë