KRYEFAQJA » Tag Archives: granatahedhes

Tag Archives: granatahedhes

Arrestime në Kosovë

sulmi ndaj kuvendit te kosoves, granatahedhes, arrestime, kosove

  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ndaluar gjashtë persona që dyshohet të jenë autorë të sulmit me granathedhës të ndërmarrë ndaj godinës së Kuvendit të Kosovës në datën 4 gusht. Shtetasit me inicialet A.B., A.A., A.D., E.H. P.A. dhe F.K. u arrestuan me urdhër të Gjykatës …

Më shumë