KRYEFAQJA » Tag Archives: grek

Tag Archives: grek

Rama: Ne duam marrëdhënie të shkëlqyera dhe TE BARABARTA me Greqinë!

Rama të martën në mbrëmje në "Skai"

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka vendosur t’i drejtohet popullit grek përmes mediave të vendit fqinj. Të martën në mbrëmje ai do të jetë personazhi kryesor i emisionit “Histori”, që përbëhet nga disa gazetarë të njohur të shtypit grek, raporton Respublica. Lajmi është konfirmuar edhe nga vetë zoti Rama në …

Më shumë