KRYEFAQJA » Tag Archives: gremine

Tag Archives: gremine

Aksident i rëndë në Dibër

Aksident i rëndë në Dibër

Tre persona kanë humbur jetën dhe një është plagosur rëndë në një aksident në rrethin e Dibrës, njoftojnë burime të medias. Sipas tyre një makinë “Opel Astra” ku udhëtonin 4 persona ka dalë nga rruga dhe ka rrëshqitur në greminë. I plagosuri është dërguar në spitalin e Dibrës së Madhe …

Më shumë