KRYEFAQJA » Tag Archives: grida duma

Tag Archives: grida duma

Maturantët takim me PD-në

Grida Duma, takim me maturantet, pd, mbeshtetje maturanteve

  Maturantë me mesatare mbi 9, nga krahina të ndryshme të Shqipërisë, janë mbledhur sot në selinë e Partisë Demokratike dhe kanë diskutuar me dy përfaqësues të kësaj partie, Grida Dumën dhe Ervin Salianjin mbi penalizimin, sipas tyre, prej sistemit të ri asimor të së drejtës për të vazhduar universitet …

Më shumë

Çështja “Skavica”

grida duma, ceshtja skavica, opinion

PD iu rikthye edhe një herë çështjes ‘Skavica’ duke deklaruar se tashmë është përcaktuar data 11 korrik për tenderin , fituese e të cilit, sipas saj , është paracaktuar të jetë firma turke “Suzer”.Sekretarja për marrëdhëniet me publikun në PD, Grida Duma akuzoi kryeministrin se me negociata të paligjshme e private …

Më shumë