KRYEFAQJA » Tag Archives: Group G

Tag Archives: Group G

Rusi 2018: Ndeshjet e Grupit G dhe I

Edhe për Shqipëri - Spanjë

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 06.10.2016 Vaduz 20:45 Lihtenshtejn – Shqipëri 0 – 2 06.10.2016 Torino 20:45 Itali – Spanjë 1 – 1 06.10.2016 Shkup 20:45 Maqedoni – Izrael 1 – 2 09.10.2016 Jeruzalem 18:00 Izrael – Lihtenshtejn ? – ? 09.10.2016 Shkodër 20:45 Shqipëri – Spanjë ? – ? 09.10.2016 Shkup 20:45 Maqedoni – Itali ? – ?   NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – …

Më shumë

Rusi 2018: Shqipëria do të ndeshet me Lihtenshtejnin në Vaduz

Rusi 2018: Shqipëria do të ndeshet me Lihtenshtejnin në Vaduz

Kombëtarja e Shqipërisë do ta luajë të enjten, ndeshjen kualifikuese të radhës për në Botërorin 2016 që mbahet në Rusi, në Vaduz kundër Lihtenshejnit. Takimi do të zhvillohet në Stadiumin Rheinpark i cili është stadiumi zyrtar i Lihtenshtejnit. Në këtë stadium luan dhe stërvitet kombëtarja vendase e futbollit, por është …

Më shumë