KRYEFAQJA » Tag Archives: hahan

Tag Archives: hahan

Hahn këshillon opozitën të hyjë në parlament, të marri pjesë në zgjedhje dhe të kontribuojë për reformat

Hahn këshillon opozitën të hyjë në parlament, të marri pjesë në zgjedhje dhe të kontribuojë për reformat

Komisioneri për Zgjerimin Johanes Hahn duket se i ka kërkuar kreut të opozitës së djathtë Lulzim Basha, që partia e tij ta vazhdojë debatin politik në parlament, të marri pjesë në zgjedhje dhe të kontribuojë në reformat thelbësore që janë në rend të ditës në Shqipëri. Pas takimit mes zotit …

Më shumë