KRYEFAQJA » Tag Archives: hajro

Tag Archives: hajro

Opozita premton në Kolonjë: Ne do t’ju kthejmë dinjitetin!

Opozita premton në Kolonjë: Ne do t'ju kthejmë dinjitetin!

Opozita e djathtë mbylli të premten fushatën e saj elektorale për kreun e Bashkisë së Kolonjës, ku përfaqësohet me kandidatin e Partise Agrare Ambientaliste, Dritan Hajro. Në aktivitetin përmbyllës, kandidati Hajro premtoi se nëse zgjidhet do të punoje intensivisht per mirëmbajtjen dhe hapjen e kanaleve të ujitjes dhe kullimit të …

Më shumë