KRYEFAQJA » Tag Archives: hakmarrje

Tag Archives: hakmarrje

Vrasje në Vlorë

Vrasje për hakmarrje në Vlorë

Dy të vrarë dhe një i plagosur, është bilanci i një ngjarje të rëndë të ndodhur mbrëmjen e së shtunës në qytetin e Vlorës. Ata janë gjetur nga policia pranë një pike bastesh sportive, pasi banorët e lagjes “Partizani” lajmëruan për të shtëna të gjata me armë. Viktimat janë Ilir …

Më shumë