KRYEFAQJA » Tag Archives: hashim thaci president isa mustafa takimi i pare zyrtar

Tag Archives: hashim thaci president isa mustafa takimi i pare zyrtar

Kosovë, takimi Hashim Thaçit si president me kyreministrin Isa Mustafa

hashim thaci president isa mustafa takimi i pare zyrtar

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, priti sot në takimin e parë kryeministrin Isa Mustafa. Presidenti Thaçi dhe kryeministri Mustafa diskutuan për bashkëpunimin dhe bashkërendimin institucional për jetësimin e reformave dhe zhvillimin e gjithanshem të vendit. Presidenti Thaçi dhe kryeministri deklaruan se mbeten të përkushtuar për përshpejtimin e procesit …

Më shumë