KRYEFAQJA » Tag Archives: heqjen e mandateve

Tag Archives: heqjen e mandateve

Llalla thirrje KQZ-së: T’u hiqet mandati kryebashkiakëve Peci e Zotkaj

Kryeprokurori LLalla: Zbulimi i kultivimit dhe trafikimit të kanabisit në nivel të ulët

Ashtu siç dhe kishte paralajmëruar, kryeprokurori Adriatik Llalla, ka publikuar emra të tjerë zyrtarësh të lartë, të prekur nga ligji i dekriminalizimit. Nga Gjirokastra, ku mori pjesë në analizën vjetore të Prokurorisë së rrethit, zoti Llalla tha se i ka kërkuar KQZ-së ndërprerjen e mandateve për kryetarin e Bashkisë së …

Më shumë