KRYEFAQJA » Tag Archives: Herbert Rejmond MekMaster

Tag Archives: Herbert Rejmond MekMaster

SHBA: Emërohet gjenerali i sigurisë kombëtare

Presidenti Donald Trump ka emëruar Gjeneralin e ushtrisë Herbert Rejmond MekMaster si këshilltarin e ri të sigurisë kombëtare. Presidenti e quajti MekMasterin “nje njeri me talent dhe eksperiencë të jashtëzakonshme”. Nga ana e tij, Mekmaster falënderoi presidentin duke e quajtur një privilegj pozicionin e ri. 54-vjecari MekMaster ka mbaruar Akademinë …

Më shumë