KRYEFAQJA » Tag Archives: arrestohet

Tag Archives: arrestohet

Luftoi me ISIS-in, arrestohet maqedonasi në Tiranë

Arrestohet në Tiranë, luftëtari i ISIS-it. 46-vjeçari nga Maqedonia, u vu në pranga pasi ndaj tij ishte shpallur kërkimi nga autoritetet maqedonase. Policia e tiranës, sqaron se në pranga ka rënë shtetasi Imerli Avmeti, vjeç 46, banues në Gostivarë Maqedoni, për veprën penale “Pjesmarrje në ushtri, polici, formacione paramilitare të huaja”, …

Më shumë

Arrestohet komandant “Daja”

Arrestohet komandant "Daja"

Ish-deputeti i parlamentit të Kosovës Azem Syla është dorëzuar në kufirin në mes Kosovës dhe Shqipërisë. Njoftimin e japin burime mediatike që citojnë avokatin e tij. “Azem Syla është në dorën e policisë, ndodhet rrugës për në Prishtinë” i tha avokati i tij Tomë Gashi gazetës Express. Emri i Azem …

Më shumë