KRYEFAQJA » Tag Archives: energji elektrike

Tag Archives: energji elektrike

Basha në Gjirokastër, paraqit platformën e PD për zgjedhje të lira dhe të ndershme.

lulzim basha ne gjirokaster platforma ekonomike pd tregtare energji elektrike

Platforma e Partisë demokratike është paraqitur nga kryetari i kësaj force politike Lulzim Basha në qarkun e Gjirokastrës. Si prioritet parësor i kësaj platforme theksoi Basha gjatë një takimi me anëtarë të Forumit Rinor Demokrat në Gjirokastër, janë zgjedhjet e lira dhe të ndershme. Pjesë e platformës së partisë demokratike …

Më shumë