KRYEFAQJA » Tag Archives: europe

Tag Archives: europe

Basha i përgjigjet Ramës: Qeveria teknike t’u japë shqiptarëve të drejtën të zgjedhin me votë të lirë e të ndershme!

Basha i përgjigjet Ramës: Qeveria teknike t'u japë shqiptarëve të drejtën të zgjedhin me votë të lirë e të ndershme!

Ndërsa kryeministri socialist Edi Rama po përsërit thirrjet për të dialoguar pa kushte me kreun e PD Lulzim Basha, ky i fundit vazhdon të këmbënguli në kërkesën e tij për qeveri teknike. “Bëhu burrë, ndahu nga krimi dhe të shkojmë në dialog të vërtetë!” tha zoti Basha menjëherë pas deklaratës …

Më shumë