KRYEFAQJA » Tag Archives: Flamur Noka

Tag Archives: Flamur Noka

Noka ka kërkuar zbardhjen e rrethanave të hyrjes së një paisje përgjimi në policinë e shtetit

Parlament, deputeti Noka sërish konfliktohet

Komisioni i Sigurisë do të thërrasë në seancë dëgjimore Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla, Drejtorin e Policisë së Shtetit Haki Cako si dhe kreun e Shërbimit Informativ Visho Ajazi Lika, lidhur me pretendimet e ngritura ditët e fundit për ekzistencën e një paisje përgjimi në …

Më shumë