KRYEFAQJA » Tag Archives: flet

Tag Archives: flet

Armand Duka për Kombëtaren: “Kjo kombëtare meriton të respektohet më shumë, edhe në këto ditë jo të mira.”

Armand-Duka, per kombetaren, flet, fshf, futboll

Në një mesazh të publikuar në faqen e internetit të Federatës, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e cilëson si të nxituar reagimin e Taulant Xhakës dhe kërkon mirëkuptim ndaj tij, por gjithashtu kërkon të respektohen vendimet e trajnerit. “Duhet ta pranojmë që pritshmëria dhe ndjeshmëria ndaj rezultateve të kombëtares pas …

Më shumë