KRYEFAQJA » Tag Archives: Forcat e Armatosura

Tag Archives: Forcat e Armatosura

“Mirdita 16”, ndihmë për komunitetin e zonës së Mirditës dhe Matit

mirdita 16, forcat e armatosura, ministria e mbrojtjes, stervitje,

Forcat e Armatosura vijojnë ndihmën për komunitetin e zonës së Mirditës dhe Matit, në kuadër të stërvitjes “Mirdita 16”. Ata kanë përfunduar rrugën që lidhë Mirditën me Ulzën e cila do të lehtësojë dhe shkurtojë ndjeshëm lëvizjen e mijëra banorëve. Ministrja Kodheli falenderoi të gjithë ushtarakët për përmbushjen e detyrës …

Më shumë