KRYEFAQJA » Tag Archives: “Shpresat”

Tag Archives: “Shpresat”

Sot ora 14:00, Akti i dytë i miqësores së Shpresave me Moldavinë

Kombëtarja shqiptare e nën-21-vjeçarëve, e cila njihet ndryshe si Shpresat ka programuar zhvillimin e dy ndeshjeve miqësore në këtë fund marsi. Kundërshtar në të dy takimet është përfaqësuesja e Moldavisë. Akti i parë i këtij dueti miqësor është luajtur të shtunën pasdite, në Stadiumin “Elbasan Arena” dhe është sjellë për …

Më shumë